Pomagajte tudi vi

Čutite potrebo po učinkoviti pomoči slepim, slabovidnim, gluhim, naglušnim, invalidom in socialno ogroženim v našem ožjem okolju? Pridružite se nam pri izvedbi naših projektov in donirajte svoja sredstva na dva načina:

1. DONIRAJTE SVOJA SREDSTVA

Donirajte denar na transakcijski račun Lions klub Novo mesto, Grajska cesta 2, 8222 Otočec, transakcijski račun pri NLB št: SI56 0297 0025 4707 615.

2. NAMENITE DEL DOHODNINE V HUMANITARNE NAMENE

Namesto v državni proračun lahko namenite 0,5% dohodnine za pomoč naši organizaciji! Slovenska zakonodaja omogoča, da del dohodnine namesto v državni proračun namenite kateri od upravičenih organizacij. Tako lahko donirate Lions klubu Novo mesto, ki ima status humanitarne organizacije ter s tem podprete izvedbo naših projektov. Vaša odločitev za vas ne predstavlja nikakršne dodatne finančne oziroma davčne obremenitve in le malo dela, saj je potrebno le oddati podatke na enega od možnih načinov:

1. preko portala e-Davki
2. z oddajo formularja, osebno ali po pošti

Izpolnjevanje formularja:

A. Vpišite svoje podatke
B. Vpišite prejemnika: Lions klub Novo mesto, Grajska cesta 2, 8222 Otočec; davčna številka : 66829500

DURS mora prejeti vašo zahtevo do 31. decembra v letu! Merodajen obrazec za razporeditev vaše dohodnine je tisti, ki na DURS prispe zadnji. V naslednjih letih vam formularja ni potrebno ponovno pošiljati, vaša odločitev velja do preklica oz. oddaje drugačnega formularja!